O mnie

Kiedy tylko mogę uciekam na łono natury by tworzyć. Kocham las i wszystko co zielone, dlatego niedawno uciekłam z miasta i dopiero na wsi poczułam się u siebie. Interesuję się psychologią, podróżami, dobrą kuchnią. Na co dzień pracuję jako prawnik i zajmuję się domem i rodziną, a gdy tylko nadarza się okazja plewię słuchając audiobooków.

Choć zawsze mówiłam, że pisanie książek pozostawiam sobie na emeryturę, postanowiłam przyspieszyć ten proces, czego efektem była moja debiutancka powieść „W nadziei na lepsze jutro” wydana w 2011, a następnie wznowiona w 2018 r. w Wydawnictwie Szara Godzina. Kolejną moją powieścią była „Kruchość jutra”, wydana w lutym 2013 r. i również wznowiona w 2018 r. W maju 2014 r. wydałam powieść obyczajowo – psychologiczną „Kurhanek Maryli” (wznowiony w 2019 r.), a w 2018 r. dwie kolejne powieści: ” Słoneczne jutro”, które jest kontynuacją dwóch pierwszych oraz dramat psychologiczno- obyczajowy „Ucieczka przed życiem”. W okresie od października 2019 r. do września 2020, nakładem wydawnictwa Replika, ukazały się trzy tomy sagi rodzinnej z historią w tle, pod zbiorczym tytułem Tułacze życie, a we wrześniu 2022 r. kolejna powieść obyczajowa "Pokoloruję twój świat" w wydawnictwie Skarpa Warszawska.

W swojej twórczości poruszam tematy trudne, choć nierzadko występujące w relacjach między ludzkich. Skupiam się na emocjach, nie oceniam bohaterów, ale wskazuję mechanizmy jakim podlegają ich reakcje. Często powtarzam, że jeśli choć jedną osobę poruszy moja twórczość, to już warto było pisać.

Jestem miłośniczką „Małego Księcia”. Posiadam kolekcję ponad pięćdziesięciu tłumaczeń tej książki na języki obce.

Zapraszam na mój Fan Page na Facebooku

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl