Urodziny autorki!

Witajcie Kochani!

Jak znosicie siedzenie w domu? Pewnie wielu z Was już rwie włosy z głowy i marzy o tym by wyjść i iść przed siebie, nie oglądając się w tył. Ja generalnie znoszę to całkiem nieźle, choć są momenty, gdy wariuję. Ratują mnie książki. Serio, gdy chcę się wyłączyć wkładam słuchawki, odpalam stronę z audiobookami i nadrabiam zaległości. Przy audiobookach mogę sprzątać, gotować czy grzebać w ziemi w ogródku. Zrobiłam też porządek w mojej biblioteczce, do której znoszę książki papierowe tylko nigdy nie mam czasu ich czytać. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :-) 

Trochę mi smutno, bo zbliżają się moje urodziny, a ja nie będę mogła spędzić tego dnia w gronie przyjaciół, co najwyżej zobaczę ich on line czy usłyszę przez telefon, ale wiadomo, że to nie jest to samo co usiąść razem przy stole i cieszyć się swoim towarzystwem. 

Brakuje mi też spotkań z czytelnikami. Zaplanowałam promocję "Kiedyś ci wybaczę", ale nic z tego nie wyszło. Udało mi się tylko, przedpremierowo jeszcze, pokazać się na Targach Książki w Poznaniu. To był fajny czas, jeszcze wtedy nie zdawaliśmy sobie sprawy, jak bardzo sytuacja jest poważna. Kolejne targi odwołane... WTK to zawsze okazja by Was zobaczyć. Bardzo żałuję, że się tam w tym roku nie spotkamy.

Zrobiłam ostatnio ankietę, w której zadałam trzy pytania:

1. Napisz jaka była pierwsza moja książka, którą przeczytałeś/- łaś?
2. Która najbardziej Ci się podobała?
3. Której nie czytałeś/-aś, a chciałbyś/ -ałabyś przeczytać?

Byłam bardzo ciekawa czy zmieniając wydawnictwo i rodzaj powieści, zmieniło się grono moich czytelników i w ogóle, w jakiej formie "mnie" wolicie.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zechcieli podzielić się ze mną swoimi refleksjami. Podsumowując wyszło, że większość z Was zaczęła przygodę z moimi powieściami od Kurhanka Maryli, a więc trzeciej w kolejności napisania i wielu z Was ta właśnie podobała się najbardziej.

Jeśli chodzi o pytanie trzecie, to zazwyczaj odpowiedzi dotyczą moich wcześniejszych książek, i jak, przypuszczam odpowiadały głównie osoby, które poznały mnie dopiero przy okazji sagi Tułacze życie.

Kilka osób wspominało, że jeszcze nie rozpoczęło przygody z moją twórczością i mają na to wielką ochotę.

Tak więc sobie pomyślałam, że z okazji moich wcale nie okrągłych urodzin (nie powiem, których :-) zaoferuję Wam książki z rabatem nawet do 43% (ciekawe dlaczego właśnie takim, hahaha!) Promocja trwa tylko w okolicach urodzin, a więc od 6 do 10 maja, albo do wyczerpania zapasów (moich zapasów, oczywiście). Dedykacja do każdej książki jeśli tylko sobie życzycie.

Korzystajcie, Kochani, bo nie wiem, kiedy będę mogła znów zaproponować Wam takie ceny, a dla mnie największym prezentem od Was będzie to, że czytacie moje książki. To trochę tak jakbym spędzała ten czas z Wami.

I będę czekać na Wasze opinie.

 

Aktualnie piszę III tom Tułaczego życia, ale już planuję kolejną powieść. Co to będzie? Jaki rodzaj? Poznajcie moje różne oblicza i dajcie znać, jakiej powieści oczekujecie.

Pozdrawiam Was serdecznie! Wytrzymajcie jeszcze trochę, będzie jeszcze normalnie. Dużo zdrowia i interesujących lektur! Trzymajcie się ciepło <3

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl