DZIEŃ MATKI - ZDOBĄDŹ KOLCZYKI!
DZIEŃ MATKI - ZDOBĄDŹ KOLCZYKI!

Zbliża się DZIEŃ MAMY- nie masz pomysłu na prezent? Mam dla Ciebie świetną propozycję. Możesz otrzymać za darmo własnoręcznie robione przez autorkę kolczyki z recyclingu.

Jak wielu z Was wie, od jakiegoś czasu nie tylko piszę książki, ale także tworzę unikatową biżuterię z kapsułek po kawie. Wciąż powstają nowe modele, dlatego będę je regularnie dodawać do sklepu internetowego. Dziś jednak chciałabym zaproponować coś wyjątkowego. 

Przygotowałam promocyjne ceny na książki mojego autorstwa, do każdej oczywiście wpiszę specjalną dedykację. Postanowiłam, że do każdej z pierwszych 10 zakupionych książek w moim sklepie dołożę jako prezent kolczyki, prezentowane na zdjęciu powyżej. Kto pierwszy ten ma największy wybór, wskażcie w opisie do zamówienia, który model chcecie. Będą dostępne w miarę możliwości. 

Jestem pewna, że  moje autorskie kolczyki przypadną do gustu Tobie lub osobie, którą zapragniesz obdarować tym niezwykłym prezentem. Biżuteria handmade tworzona z pasją podkreśli styl i wzbudzi powszechne zainteresowanie i uznanie osób wrażliwych na piękno i oryginalność.

Ciekawa książka + oryginalna biżuteria = Najlepszy wybór!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl